Wednesday, May 14, 2014

Ubierz nas! - zestaw do kolorowania i ozdabiania


Leśne Dzieci, które pokazywałam Wam ostatnio stały się inspiracją do stworzenia pierwszego zestawu kreatywnego dla dzieci marki Miamilu. 
"Ubierz nas!" to zestaw do prac plastycznych rozwijający wyobraźnię dziecka, zachęcający do samodzielnej, spontanicznej twórczości.
Składa się z 10 różnych kart z sylwetkami Leśnych Dzieci oraz dodatków - 6 wzorzystych papierów, kilka rodzajów tkanin, w tym 2 kolory tiulu np. na spódniczkę. Kawałek wstążki, koronki oraz guziczki i samoprzylepną drewnianą biedronkę. Zadaniem dziecka jest zaprojektowanie ubranek, wymyślenie tła czy imienia dla danej postaci.
Karty wykonane są z grubszego papieru dzięki czemu można je nie tylko kolorować kredkami, ale także malować farbami i używać flamastrów. Warto wykorzystać też dodatki pokazując dziecku możliwość łączenia różnych technik plastycznych. Załączone papiery czy tkaniny możecie przyklejać klejem a starsze dzieci mogą przyszywać je do papieru używając igły.
Po ozdobieniu możecie wykorzystać obrazki jako dekorację pokoju lub podarować bliskiej osobie jako laurkę:)
Zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko. Zawiera: 10 kart do kolorowania w rozmiarze 14,5x21cm + saszetkę z dodatkami.

Jak Wam się podoba?

1 comment: